Kostium dziecięcy "Kosmita" zielony
- Pozwól uwierzyć ludziom, że kosmici naprawdę są pośród nas. Złoty kombinezon z maską i parą rękawiczek bo idealne przebranie za ufoludka.
- Występuje w dwóch rozmiarach: S i M.
Zabawny i efektowny kostium ufoludka wykonany jest z elastycznego, jednoczęściowego kombinezonu w intensywnie zielonym kolorze, który dokładnie otula ciało. Kombinezon jest zapinany na plecach na zamek błyskawiczny. W komplecie znajduje się duża, charakterystyczna maska w kształcie głowy kosmity z dużymi, lśniącymi oczami oraz wycięciem na usta. W oczach wszyte tworzywo z cechami lustra weneckiego, od środka dobrze przez nie widać, od zewnątrz odbijają jak typowe lustro, dzięki czemu nie widać oczu osoby noszącej maskę. Całość dopełniają zielone, pięciopalczaste rękawiczki.
Kostium kosmity będzie idealnym rozwiązaniem na bal przebierańców lub inne szalone przyjęcie. Można go wykorzystać do stroju ufoludka, obcego czy innego stwora. Świetnie sprawdzi się bez maski jako element przebrania smoka, dinozaura, żaby, zielonego kwiatu, owocu lub warzywa.
W zestawie:
- jednoczęściowy kombinezon
- maska
- para rękawiczek
KOMBINEZON
Rozmiar | 5 - 6 lat 119 cm | 7 - 9 lat 133 cm | 10 - 12 lat 146 cm |
Długość całkowita od ramienia | 99 cm | 108 cm | 125 cm |
Szerokość pod pachami | 35 - 42 cm | 38 - 43 cm | 42 - 46 cm |
Długość rękawów od pachy | 37 cm | 39 cm | 40 cm |
Długość nogawek od kroku | 42 cm | 49 cm | 62 cm |
MASKA
Wysokość: 28 cm
Szerokość: 24 cm
RĘKAWICZKI
Długość (od środkowego palca): 21 cm
Szerokość w nadgarstku: 10 - 14 cm







