Cylinder czarny - filcowy

Cylinder czarny - filcowy

  • Cylinder wykonany z czarnego usztywnionego filcu. Nadaje się jako dopełnienie stroju arystokraty, lorda, zawodnika jeździectwa czy magika. Elegancki, gustowny, ponadczasowy!
  • Obwód ok. 60 cm

25,00 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena sugerowana:
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
>10 szt.
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
>10 szt.
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Elegancki czarny kapelusz w stylu klasycznego cylindra to doskonałe uzupełnienie stroju retro, kostiumu dżentelmena, iluzjonisty lub postaci historycznej. Prosty, ponadczasowy fason nadaje stylizacji charakteru i klasy. Cylinder jest sztywny, wykonany z filcu, cały w czarnym kolorze. Nakrycie głowy ozdobione jest satynową wstążką na otoku. Czapka nie posiada dodatkowych mocowań.

 

Wymiary:

Wysokość: ok 14,5 cm

Obwód: ok 60 cm 

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
FIESTAS GUIRCA S.L.Więcej
Adres: C/ Agudes 14Kod pocztowy: 08110Miasto: MONTCADA I REIXACKraj: HiszpaniaAdres email: infoguirca@guirca.com
Symbol
01371
Kod producenta
8434077135020
Parametry bezpieczeństwa
14+
Motyw
Lord / Gentleman
Magik
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixel