Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawy na wieczór panieński

WIECZÓR PANIEŃSKI W DOMU - ZABAWY

 

Większość tych zabaw jest dedykowana do zabawy w domu, niektóre z nich z powodzeniem możecie zastosować również imprezując w lokalu. Opisane zabawy są oczywiście propozycjami, które możecie modyfikować w zależności od własnych preferencji lub okoliczności. Polecamy też gotowe karty na wieczór panieński do gry w domu, które są przeznaczone właśnie na domowe party, a które Was wspomogą gdy brak jest już własnych pomysłów na figlarne rozrywki.

 


1. Balonowy Pan Młody

 

Zadanie polega na wykonaniu, przez wszystkie uczestniczki wieczoru, jak najlepszego wizerunku Pana Młodego z… balonów do modelowania. Może być to jakieś zwierzątko typu słonik, konik, piesek, żyrafa, kotek… Do tej zabawy potrzebujecie jedno opakowanie balonów do modelowania i pompkę (balony ciężko napompować ustami). Zabawa jest przednia i przynosi dużo radości. Można także robić oryginalne nakrycia głowy, różki, uszka, czułka etc... z którymi następnie można wyjść na miasto.

 


 

2. Pożegnanie z nazwiskiem


Jeżeli przyszła Pani Młoda zmienia nazwisko wówczas można wykonać uroczyste pożegnanie się z nazwiskiem. Można zrobić to na dwa sposoby:

1. Przygotowuje się tyle balonów napełnionych helem ile jest uczestniczek, a na balonach piszemy nazwisko panieńskie przyszłej młodej. Każda z dziewczyn, po kolei, bierze balon oraz zaciąga się gazem z balonu – a potem ubolewa nad stratą nazwiska przyszłej młodej. Natomiast młoda po zaciągnięciu się helem ma wyrazić zadowolenie z przyszłego nazwiska.

2. Przygotowuje się tyle balonów napełnionych helem ile jest liter w nazwisku rodowym przyszłej panny młodej. Po wzniesieniu toastów i życzeń dla Młodej, bohaterka imprezy sama wypuszcza balony w powietrze żegnając panieński stan.

 


3. Test znajomośći przyszłego męża

 

Nie obędzie się w tej zabawie bez pomocy przyszłego pana młodego. Przygotowujemy zestaw pytań, które ukradkiem zadajemy narzeczonemu, a następnie te same pytania zadajemy narzeczonej podczas jej wieczoru. Jeżeli dobrze odpowie otrzymuje podarunek, jeżeli natomiast odpowiedź okaże się błędna Młoda pije karniaczka.

Przykładowe pytania:

·       Jaki jest ulubiony kolor Twego narzeczonego?

·       Jakie jest jego wymarzone miejsce na wspólne wakacje?

·       Kim chciał być gdy był małym dzieckiem?

·       Jakie ma drugie imię, jeżeli posiada?

·       Jakie są jego ulubione lody?

·       W jakiej bieliźnie chciałby cię widzieć codziennie wieczorami?

 

 

4. Body painting

 

Body painting to malowanie po ciele. Na wieczorze panieńskim uczestniczki mogą pokusić się o pomalowanie młodej. Nie chodzi tu o typowy makijaż twarzy, lecz fantazyjne wymalowanie całego ciała Panny Młodej. Dziewczyny dzielą się na 3 lub 5 grup, z których każda grupa ma inny fragment ciała. Jedna zajmuje się głową, inna nogami, inna rękami. Każda z grup realizuje projekt, który wcześniej wybrała przyszła mężatka. Wygrywa ta grupa, której uda się najwierniej odwzorować wybrany projekt.

 


5. Zakładanie prezerwatywy

 

Do tego zadania będzie Wam potrzebna cukinia lub ogórek oraz paczka prezerwatyw. Każda dziewczyna po kolei zakłada, jedynie za pomocą ust, prezerwatywę na warzywo. Wygrywa oczywiście ta, której uda się to zrobić w jak najkrótszym czasie.

 

 

6. Butelka wspomnień 

 

Do zabawy potrzebna będzie butelka z korkiem oraz kartka papieru i coś do pisania. W tym liście przyszła Panna Młoda odpowie na kilka pytań, następnie list przekazujemy jej na pamiątkę do odczytania za parę dobrych lat. Oto przykładowe pytania:

  • Czego najbardziej będzie Tobie brakowało ze stanu panieńskiego?
  • Jak myślisz co najbardziej Cię zaskoczy w małżeństwie?
  • Na co najbardziej liczysz w małżeństwie?
  • Kto będzie Was częściej odwiedzał Twoja mama czy Teściowa?
  • Czy Twój mąż będzie z Tobą przy narodzinach Waszego dziecka?
  • Jak często będziecie uprawiać sex w małżeństwie w pierwszym roku …, w kolejnych latach?
  • Ile będziecie mieli dzieci?
  • Czym zaskoczysz swojego męża w trakcie podróży poślubnej?

 

 

7. Dwie prawdy i kłamstwo 

 

Wybrana uczestniczka mówi o sobie jakieś zdanie, a pozostałe panie zgadują czy to prawda czy fałsz. Wygrywa ta, która najwięcej razy poprawnie odpowie. Wygraną trzeba sowicie wynagrodzić;)

 

 

8. Kto pierwszy ten lepszy! 


A może wyścigi w jedzeniu bananów? Nie zapomnijcie o „karniaku” dla najwolniejszej! 

 

 


pixelpixelpixelpixelpixel